Audi A3 viti 2004, E zezë, 25000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina ka 1 vit qe ndodhet ne Shqiperi dhe eshte perdorur rreth 1 muaj ne tota; Makina ka qene ne perdorim personal (nuk eshte sjell ne Shqiperi per bisnes) mirpo ngaqe vi ne Shqiperi shum rral. Durrës
Audi A4 S-line Look fabrik; Viti 2010; Motorri 2.0 naft; 156.000 KM (i gjithe historiku i sherbimeve tek AUDI (i kontrrolloni tek Aud) Kambio Automatik; Sallon leku. (Shume i paste) Disqe S-lin. Durrës
2011 AUDI A3 PREMIUM PLUS 2.0 Nafte S-LINE, 73K Miles; Kambio Automatike S-Tronic dhe Motorri Updated 2.0 TDI; Karburanti: Nafte; Fenere Bi-Xenon me drita dite LED; Tavan xhami panoramik me hapje. Durrës
AUDI A3; VITI 2007; KAMIO AUTOMATIKE; GJENDJE PERFEKTE; E GATSHME PER CDO PROVE; TAPICERI GJYSEM LEKUR GJYSEM KASTOR; TIMON 3-SH + /- NE TIMON Durrës
Audi A3 S Line 2011, Automatike, Motor 2.0 TDI, Kambio Automatike S Tronic, Tavan Panorama, Sallon Lekure, et. Durrës
E shitur
Modeli: A3 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 25000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shes Audi A3 viti 2004 2naft automatico marsha ne timon navigator te math veshja meshin gjysem gamosh gomat te reja nje jav kan qe jan vendoaur, vetem ka nje problem ka volanin behet kushton 350 shitet vetem se nuk jetoi ne shqiperi makina 3 muaj Po ben qe esht targuar flm ju lutem vetem serjoz cmimi 3700 ero i diskutueshem flm;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.