Alfa Romeo Spider viti 1997, Gri, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Alfa Romeo Giulietta 2.0 diesel viti 2012, km 107000, Start& Stop, fener Bi-Xenon me autonivelues dhe larje, bluetooth, USB, kompiuter bordi, sejdile Quadrifoglio me ngrohje, 4 xhama elektrik. Durrës
Shitet Alfa Romeo 159 1.9 JTD m viti 2007 kambio manuale 6 + R marshesallon ngjyre bezheme komanda ne timonklima dixhitalesensore parkimisensore shiu4, goma te rejaMakina i ka te gjitha sherbimet. Durrës
E shitur
Modeli: Spider 
Viti: 1997 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Alfa Romeo Motorr Tspark 2000; Viti 1997 Limited Editio. Shitet edhe per pjese gjenerike dhe motorike ka edhe amplifikator, sallon lekure. Makina ka 1 vit eshte lene ne garazhd; Cmimi i diskutushem; Ju lutem vetem telefonata serioze;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.