Njoftimet Premium

Shitja e Vetura në Durrës

SENSOR SHIU + DRITASH; ; XHAMA TE ZI ORIGJINAL; ; DRITA MJEGULLE; ; MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA JASHT ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR (.. sh) Durrës
3 199€
I diskutueshëm
Toyota Yaris; ; 1.4 nft me dogn te paguar. kamio me 7 marshe Automatik. 2 cels. klm 77 me liber. Durrës
5 800€
I diskutueshëm
Toyota Yaris; ; Naft me dogan te pagua. kmio manule 7 mrshe. viti 2010. Durrës
4 850€
I diskutueshëm
Makina sht n gjendje t mir. Durrës
4 399€
Tapiceri lekure, sedilje elektrike, pasqyra me palosje, karikator CD, impjant audio Bose, DVD ekran 8 polesh, komanda ne timon, pilot automatik, ganxhe trajno, drita bixeno le. Pa takse luksi AT. Durrës
10 500€
4 MOTION; ; Disqe 17; ; Pilot automat; ; Komando ne timon; ; Navigator; ; Sendile me ngroheje; ; I ardhur nga zvicra; ; Xhama te si para mbrapa me certifikat; ; pranoj edhe ndrrim + diferencen Durrës
4 500€
Makina eshte full opsion si psh: klimatronic, sedile cope shume te pastra me ngrohje, xhama te zinj mbrapa origjinale te fabrikes, xhamat dhe pasqyrat elektrike, Navigator, abs, esp, 8 airbag. Durrës
2 450€
I diskutueshëm
Klima, Komanda ne timon, Ndezje Start/Stop, 3 Celsa, Navi,; ; Kamera, Xhama te zije origjinal, Disqe alumini goma te reja, Shum e paster si brenda dhe jasht e ardhur nga zvicra Durrës
4 250€
I diskutueshëm
Mercedes-Benz ML 320 bluetec; ; Opsionet shtese: baxha, asist driver, sendilje me ngrohje, timon elektrik dhe me ngrohje, bixenon, kamera parkimi et. Durrës
11 000€
VW Golf V; ; Opsionet shtese: Letra te paguara per 1 vit, motor 1.9 diesel, Sensor parkim. Durrës
4 999€
Marka, Modeli: Ml 350 bluetec (jo taks lluks); Opsionet shtese: Tavan panoramik, fener me led dhe xenon, sendilje me ngrohje dhe me memorie, timon elektrik dhe me ngrohje, start stop, key less go, blin. Durrës
22 000€
BMW 328I Xdrive; ; Opsionet shtese: 4x4 Xdrive, navigator, clima, kamera parkimi, start stop, key less go, blind spot, sedilje dhe timon me ngrohje dhe me memorie, sallon lkure, et. Durrës
13 000€
I diskutueshëm
Mercedes-Benz R 350 bluetec (jo taks lluks); Opsionet shtese: Tavan panoramik, 6 + 1 vende, start stop, key lets go, kamera dhe sensor parkimi, blind spot, drive asist, xenon, sendilje dhe timon m. Durrës
14 000€
I diskutueshëm
Citroen C5 Exclusive; ; Opsionet shtese: navigator, clima, sendilje elektrike me memorie, tapiceri lkure, bi-xenon, drita inteligjente, amortizator me vaj, et. Durrës
2 900€
I diskutueshëm
Ford C-Max; ; Opsionet shtese: Motor 1.6 benzin i sapo ardhur nga Zvicera me dogane te pagua. 4 goma te reja, kondicioner, cd, aux, et; ; Telefon: + 355692497771 Durrës
3 400€
I diskutueshëm
Seat Ibiza 1.4 Benzin; ; Opsionet shtese: E sapo ardhur nga Zvicra, ne gjendje perfekt; ; Telefon: + 355692497771 Durrës
2 900€
BMW X5 M 555 HP; ; Opsionet shtese: Motor 4.4 (555 HP) tavan panoramik, start stop, head up (km ne xha) kamera 360 grad, marsha formula uno ne timon etj; ; Telefon: + 355692497771 Durrës
26 000€
I diskutueshëm
Lancia Musa; ; Opsionet shtese: motor 1.3, shume ekonomik; ; Telefon: + 355692497771 Durrës
2 700€
Makina eshte ne gjendje perfekte, me dogane te pagua. Durrës
4 600€
Marka, Modeli: Benz ML 320 bluetec; ; Opsionet shtese: kamera dhe sensor parkimi, asist drive, timon me ngrohje dhe elektrik, sendilje me memorie dhe me ngrohje, shkalle, et. Durrës
11 000€