Cadillac Escalade viti 2012, E bardhë, 6.2L, 120000km

Njoftime të ngjashme

-Mercedes Benz G63; ; 5.5 benzin 536 hp; ; -Viti 2013; ; -200.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 45.300 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Mercedes Benz GT AMG; ; -4.0 benzin 462 hp; ; -Viti 2015; ; -97.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 63.600 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
golf 7 133000 km gjendja perfekte Durrës
-Audi A6 35 TFSI; ; -1.8 benzin; ; -Viti 2015; ; -111.800 km; ; -Full option; ; -mimi 16.250 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Ford Mustang GT; ; -5.0 benzin; ; -Viti 2014; ; -133.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 13.600 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
23 000€
Shtuar: 28 dhjetor 2021, numri: 114412
Modeli: Escalade 
Viti: 2012 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 6.2 litra
-Cadillac Escalade
-6.2 benzin
-Viti 2012
-120.000 km
-Çdo sherbim i bere vaji filtra, ferrota , candele. Sedilje ngrofje ftofje para mbrapa, camera parkimi mbrapa, sensore parkimi mbrapa. Tv per pasagjeret. 7 vendesh. Xhama te zi para mbrapa me leje 5 vjecare. Taksat kan 1 muaj qe jan paguar. Targe e perzgjedhur. Pedana me levizje kur hapen dyert. Super gjendje.
-Cmimi 23.000€
-Kam dhe impiant gazi prins 2.600€ i pamontuar. Kush e deshiron me impiant 24.500€
@illyriamotors

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.