Njoftimet Premium

Shitja e BMW X5 në Durrës

BMW X5; Viti 2007; 3.0 Naft; Nuk e kap taksa e lluksit; Kamjo Automat; Full opsion; Tapiceri individuale; Xhama te zinj origjinal; Fener Xenon/Bixeno; Fener me larje; Navigator origjinal; Senso. Durrës
12 000€
BMW X5 3.0d me paketa BI PACK M-Power SPOR. Automat e ardhur nga zvicra me targa shqipta. Shitet per arsye mos perdorimi me 212 mij km origjina. Makina eshte full dhe ne gjendje te mi. Goma t. Durrës
4 000€
Opsionet shtese: Tavan panoramik, Sallon lekure, Xenon, Sensore parkimi et; E pa targuar, me Dogane e pagu; Mundesi ndrrimi Durrës
15 500€
SHITET BMW X5 VITI 2003 NAFTE 3.0 KAMBIO AUTOMATIK. MAKINA ESHT FULL XHAMA TE ZI ORIGJINAL, SENSOR PARA MBRAPA, BAXHA, TAPICERI LEKUR SENDILJE ME MEMORJE, ME NGROHJE, NAVIGATOR, DISQE 19, SHKAL. Durrës
4 500€
BMW X5 viti 2011 motorri 3.0 nafte 180000k. Shite. Makina eshte ne gjendje perfekte me gjithe sherbimet e sapober. Makina eshte ne versionin m-packet dhe sendilet e. Sensor parkim. Ekran i mad. Durrës
15 000€
Makina eshte ne gjendje shume te mi. Me dekumenta te paguara Durrës
E shitur
shitet ose nderrohet bmw x5 2008. makina esht ne super gjend. disqe 19 goma 100% te re. tapiceri ngjyre bezhe, sedilje me ngrohje elektrike dhe memorje, tregues kilometrazhi ne xham, xhama t. Durrës
E shitur
X5 ne gjendje te shklqyer motorrike e xhenerike te gjitha sherbimet e bera ne koh 5500 euro i diskutushem ose ndrrohet Durrës
E shitur
Shes bmw x5 2010 3.0 ne gjendje perfekte 0039320 6457657 per cdo informacjon ne watsap ose me telefononi Durrës
E shitur
Automat; Panoramik; Automat; Disje goma te reja; Xhama te zi; Tapiceri meshine; Drita led etj Durrës
E shitur
Bmw x5 3.5d biturbo 286 kuaj fuqi euro4 nuk ka taks lluk. 187mij km originale me liber sherbimesh nga bm. makina esht shum e paster pa asnjelloj gervishtje gjendja esht perfekte km mund t. Durrës
E shitur
Shitet X5 panoramike viti 2006, sedile me ngrohje, me fryrje, me palosje, pedana, sensor para mbrapa, 156000 km, me dy celesa, me dogane, xhama te zinj orgjinal, me tv, ful Durrës
E shitur
shitet bmw x5 viti 2008. letra te pagua. makina esht ne super gjend. sensor parkimi, tapiceri ngjyre bezhe, sedilje me ngrohje dhe memor. makina ka 179.000 km origjinale mund ta kontrolloni k. Durrës
E shitur
Shitet ose Nderrohet; Bmv X5; Viti 2007; 3000 Diesel; Navigator Te Madh; Sendilje me ngrohje; Cmimi 15500 i diskutueshem Durrës
E shitur
Makina vjen kte jave nga itali. esht shum e mirembajtur nuk ka nevoje per asgj. cmimi i diskutua. makina nuk ka dogane Durrës
E shitur
makina eshte ne gjendje shum te mirxena sensor parkimi navi tmadh sallon lekure disqe alumini 4x4 sensor shiu goma treja gjitha sherbimet te bera vaj filtra kamio motor. ndrimi munce. Durrës
E shitur
Bmw x5 M sport packet panorama 4x4; Makina e ardhur nga gjermania me letra te reegulla; Eshte ne super gjendje dhe e paster; 250000 km origjinale; Eshte me sedilje ngrofje; Full service history. Durrës
E shitur
Shitet Bmv x5 full e ardhur nga zvicra Durrës
E shitur
Ne gjendje shum te mir targa italiane nje jav e sapo ardhur e gatshme per cdo lloj prove motor 3000 nafte Durrës
E shitur