Njoftimet Premium

Shitja e BMW X3 në Durrës

Shes BMV 3 E Spo Arllur Nga Italija Km Orgjinale Makina esht e Gacme per cdo Lloj prove Durrës
E shitur
super ne gjendje me e cu ku te duash me e kontrolluar Durrës
E shitur
BMW X3 full optio - viti- 2011. sedile me ngrohje- kompjuter bor. klimatizator- sensor parkimi pasqyra elektrike sedile leku. makina esht me star stop fiket dhe ndizet ne semaf. supe. Durrës
E shitur
Shitet bmw x3 m paket nga zvicrra ne gjendje te mir me liber servisi panoram ekstra Durrës
E shitur
Makina eshte full optional me te brendshem lekure me sensor sedilje ngrofje! Eshte ble ne Concesionar ne mynih nji pronar te vetem ka pasur! me dogane dhe taksat te paguara per nje vit! Sherbime. Durrës
E shitur
Bmw x3. Automatike 2.0 naft sensor parkimi navigator sendile lekure bezh etj makina esht me dogan ne gjendje shum te mir teknike si dhe xhenerike Durrës
E shitur
Shes bmw e cila posedon kto paisje / motorri 3.0d / marshi AUTOMATIK TIPTRONIK / ulse lekur / panoram lart / komanda ne timon / navigacion system / drita xenon / full opsion mundesi ndrrimi m. Durrës
E shitur
super ne gjendje kilometra orgjinale Durrës
E shitur
shitet bmw x3. viti 2004 motorr 2000 nafte shum economike eshte ne gjendje prefekte si nga ana motorrike dhe xhenerike shum e paster i si brendaa dhe jashta te gjitha sherbimet e sa po bera ful. Durrës
E shitur
Bmw x3 2.0 diesel manual shum e mbajtur te gjitha sherbimet e ber. cmimi i diskutueshem Durrës
E shitur