BMW X5 viti 2014, E zezë, 201000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove; ; Letrat e paguara; ; Mundesi nderrimi Durrës
Bmw 525 2012. Sherbimet ke bmw super e mbajtur dhe e vecant ne llojin e v. Kontakt 0699192441 Durrës
Bmw 730d Lungo (Nuk Ka Taks Luks) Makina Posedon Keto Opsion: Disqe Alumini Ne Gjendje Shum Te Mire Bashk Me Gomat; Sallon Lekure Shum E Paster; Fenera Me Lupa; Ndezje Start Stop; Komanda N. Durrës
BMW X5; Viti 2007; 3.0 Naft; Nuk e kap taksa e lluksit; Kamjo Automat; Full opsion; Tapiceri individuale; Xhama te zinj origjinal; Fener Xenon/Bixeno; Fener me larje; Navigator origjinal; Senso. Durrës
-BMW SERIA 1 120d E87; -VITI 2005; -MOTORRI 1.995 cm; -KAMBIO AUTOMATIKE & TIP TRONIC; -SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA + MBRAPA; -SENSOR SHIU + DRITE + GOME; -NDEZJE ME BUTON START-STOP; -NAVI. Durrës
29 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 11 maj 2020, numri: 113406
Adresa: Durrës, Rruga Bajram Tusha, shfaq në hartë
Modeli: X5 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 201000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I plotë 
✔ Marka,Modeli: BMW X5 Xdrive 35d Biturbo
✔ Viti: 2014
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Nafte
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 201.000
✔ Ngjyra: e zezé
✔ Opsionet shtese: Full Extra, Panorama Blint spot, assist drive & brake, Navigator, Sallon lekure, Xenon, Sensore & Camera parkimi etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: i diskutueshem / Mundesi ndrrimi
✔ Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.