BMW X5 viti 2009, Gri, 3.0L, 215000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet; ; Marka, Modeli: BMW 535 XDrive 4x4; ; Viti: 2014; ; Kambjo: Automat; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan e paguar; ; Km: 175.000; ; Ngjyra: gri e erret; ; Opsionet shtese: . Durrës
Dogane e paguar; ; Tavan Panorama; ; Pilot Automatik; ; Sedilje me ngrohje; ; et. Durrës
SHITET BMW 118 BENZIN/GAS E VITIT 2005, MOTORRI ME KUBIK 1995cc, ME KAMIO AUTOMATIKE, MAKINA ESHT E ARDHUR NGA GJERMANIA, DOGANE E PAGUAR, SAPOTARGUAR TE GJITHA TE PAGUARA PER 1 VIT, IMPIANTI GASI. Durrës
BMW 528i Xdrive 4x4; ; Viti: 2008; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 230.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: Motor 3.0 Benzin (pa taks lluksi, behet me ga. Durrës
BMW X3 28i Xdrive; ; Kambjo: automatike; ; Targa: Dogan; ; Ngjyra: e bardhe; ; Opsionet shtese: Motor 1998cc Benzin, start stop, keyless, panorama, km ne xham, kamera parkimi 360, ne super gjendj. Durrës
9 999€
Shtuar: 3 shtator 2021, numri: 114201
Modeli: X5 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 215000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Timoni: Majtas 
Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW X5 3.0i Xdrive
✔ Viti: 2009
✔ Kambjo: automat
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: dogan e paguar
✔ Km: 215.000
✔ Ngjyra: gri
✔ Opsionet shtese: motor 3.0 benzin BEHET ME GAS 100%, start stop, tavan panorama, kamera dhe sensor parkimi, navi, bixenon, sedilje me ngohje dhe me memorie, full option
✔ Cmimi: 9.999€ NUK NDERROHET!
✔ Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.