BMW X5 viti 2003, E zezë, 3.0L, 212000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Bmw 525 2012. Sherbimet ke bmw super e mbajtur dhe e vecant ne llojin e v. Kontakt 0699192441 Durrës
Bmw 730d Lungo (Nuk Ka Taks Luks) Makina Posedon Keto Opsion: Disqe Alumini Ne Gjendje Shum Te Mire Bashk Me Gomat; Sallon Lekure Shum E Paster; Fenera Me Lupa; Ndezje Start Stop; Komanda N. Durrës
BMW X5; Viti 2007; 3.0 Naft; Nuk e kap taksa e lluksit; Kamjo Automat; Full opsion; Tapiceri individuale; Xhama te zinj origjinal; Fener Xenon/Bixeno; Fener me larje; Navigator origjinal; Senso. Durrës
-BMW SERIA 1 120d E87; -VITI 2005; -MOTORRI 1.995 cm; -KAMBIO AUTOMATIKE & TIP TRONIC; -SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA + MBRAPA; -SENSOR SHIU + DRITE + GOME; -NDEZJE ME BUTON START-STOP; -NAVI. Durrës
SHITET BMW 520i BENZIN-GA (igi-Troni) VITI 20.12-2003; KAMBIO AUTOMAT; XHAMA TE ZI; PILOT AUTOMATIK; SENSOR PARKIMI ORIGJINAL; NAVIGATOR TV/DVD/AUX/MAPS; BAGAZHIER 6 CD; -SENDILE LEKURE COMFOR. Durrës
4 000€
Shtuar: 21 nëntor 2019, numri: 103621
Modeli: X5 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 212000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Timoni: Majtas 
Disqe aliazhi 
BMW X5 3.0d me paketa BI PACK M-Power SPORT. Automat e ardhur nga zvicra me targa shqiptar. Shitet per arsye mos perdorimi me 212 mij km origjinal. Makina eshte full dhe ne gjendje te mir. Goma te reja, ndruar cdo gomine, goma origjinale te BMW R19, makina ka te gjitha opsionet, sensor parkimi, sendilje me memorie, telefon, tv, perde origjinale nga fabrika, mundesi tv ne sendiljet e mbrapme, komanda tv nga sendiljet e mbrapm. Nuk e kap taksa e luksi. Et; Per me shume informacion shkruani ne WhatsAp; Nuk Ndrohet

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.