BMW X5 M viti 2010, E zezë, 4.4L, 148000km

Njoftime të tjera të ngjashme

BMW 328I Xdrive; ; Opsionet shtese: 4x4 Xdrive, navigator, clima, kamera parkimi, start stop, key less go, blind spot, sedilje dhe timon me ngrohje dhe me memorie, sallon lkure, et. Durrës
Marka, Modeli: BMW X5 Xdrive 35d Biturbo; ; Viti: 2014; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Nafte; ; Targa: Dogan; ; Km: 201.000; ; Ngjyra: e zez; ; Opsionet shtese: Full Extra, Panorama Blin. Durrës
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove; ; Letrat e paguara; ; Mundesi nderrimi Durrës
Bmw 525 2012. Sherbimet ke bmw super e mbajtur dhe e vecant ne llojin e v. Kontakt 0699192441 Durrës
Bmw 730d Lungo (Nuk Ka Taks Luks) Makina Posedon Keto Opsion: Disqe Alumini Ne Gjendje Shum Te Mire Bashk Me Gomat; Sallon Lekure Shum E Paster; Fenera Me Lupa; Ndezje Start Stop; Komanda N. Durrës
26 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 12 maj 2020, numri: 113415
Adresa: Durrës, Rruga Bajram Tusha, shfaq në hartë
Modeli: X5 M 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 148000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 4.4 litra
Kuaj fuqi: 555 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I plotë 
BMW X5 M 555 HP
Opsionet shtese: Motor 4.4 (555 HP) tavan panoramik, start stop, head up (km ne xham), kamera 360 grad, marsha formula uno ne timon etj
Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.