BMW Seria 7 viti 2014, E zezë, 90000km

Njoftime të tjera të ngjashme

bmv benzin gaz me letra deri ne jan. siguracion ka mbaruar cmimi diskutushem Durrës
BMW 120d viti 08.2007 facelift model (200) -motorr 2.0 nafte i riu 177ps (ekonomik dhe shum i shpejt) -M sport paket; -kambio automat steptronic; -bixenon te adaptueshem sipas rruges; -pipa pe. Durrës
Shitet bmw 330d ne gjendje te perkry. makina ka ardhur nga zvic. esht full ne llojin e v. e gatshme per cdo prove dhe mundesi ndrim Durrës
Bmw 730 diesel; viti prodhimit 2010; kambio automatike; 190 mij km origjinale; distronik; xhama te zi origjinal; xham termik perpara; sensore parkimi; hapse xhami siper; start-stop; dyer m. Durrës
SHITET BMW X5 VITI 2003 NAFTE 3.0 KAMBIO AUTOMATIK. MAKINA ESHT FULL XHAMA TE ZI ORIGJINAL, SENSOR PARA MBRAPA, BAXHA, TAPICERI LEKUR SENDILJE ME MEMORJE, ME NGROHJE, NAVIGATOR, DISQE 19, SHKAL. Durrës
29 800€
Telefoni:
0682020334
Shtuar: 10 tetor 2019, numri: 1353
Modeli: Seria 7 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 90000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
ABS ESP Disqe aliazhi Airbags Pasqyra elektrike 
BMW 740i 2014Per listen e opsioneve shikoni me poshte:-Rigjenerimi i Energjisë së Frenave-Kontrolli i presionit të gomave-Kamera e mbrapme-kontrolli i klimës me 4 zona-Aplikimi qeramik-ECO PRO-Drritat e ambientit-BMW TeleServices-Lidhje MP3 Bluetooth-BMW APPS-Informacioni trafikut-VIN i dukshëm nga jashtë-SPEED LIMIT INFO-Mbrojtja e jashtme-Ngrohje e timonit-Timon sportiv-Sistemi i alarmit-Comfort access-Dyert Soft-Close-Automatic-Tavan qelqi, elektrike-Perdet e mbrapme-Sendile të klimatizuara-Sendile me komfort me memorie-Sendile me ngroje para/mbrapa-Park Distance Control (PDC)-Head-up display-Sistem navigacioni,Profesional-BMW Online-BMW US Radio-Language version, EnglishContact:+355 68 20 20 334

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.