BMW Seria 7 viti 2010, E zezë, 3.0L, 220000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Opsionet shtese: Tavan panoramik, Sallon lekure, Xenon, Sensore parkimi et; E pa targuar, me Dogane e pagu; Mundesi ndrrimi Durrës
Bmw F10 528i full opsion viti 2012; Me dogane te paguar; Motorr 3000 benzine; Mundesi nderrimi; C. vibe. watsapp Durrës
Shitet BMW seria 5 e ardhur nga Zvicra Full Full opsi. Drita Bixeno Navigator DV; Look M E61 SPORT PAKET xhama te zinj origjinal goma te reja 2019 letra taksa te paguara deri ne maj 2020. Impjan. Durrës
Shitet bmw 525 viti 2007 super gjedje e sapo ardhur nga italia pa asnje nderhyrje mund ta kontrolloni ku te don. goma100%te reja tavan xami Durrës
Shitet BMW 330D Coupe ne gjendje perfekt; Makines sapo i jane bere te gjitha sherbimet dhe eshte pajisur me goma te rej; Per cdo informacion Durrës
18 400€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 95076
Modeli: Seria 7 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 220000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
BMW 730 LD; Vit. 2010; K. 220.000; Me Dogan Te Paguar; Navigator I Madh Multifunksional 3D Map USB Port TV DVD Dritat Intelligent Light BMW Sensor Parkimi + Kamera Mbrapa Sensor Drite Dhe Shiu Distronic Plus Lane Assist Head-Up-Display Blind Spot Assist Attention Assist Traffic Sign Assist Keyless Go Sediljet Sport Me Ngrohje Ftohje Para Mbrapa Mbyllje Dyersh Soft Close Amortizator Sport Air Matic Baxha Xhami Xhama Te Zinj + Perde Origjinale Sistem Ngarje Efficient Dynamics Me Bateri 5 Sisteme Ngarje Comfort Comfort + Sport Sport + Dinamic Drive Disqet 19 Full Opsio

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.