BMW Seria 7 viti 2007, E zezë, 3.0L, 250000km

Njoftime të ngjashme

Makina ndodhet ne Gjermani dhe esht planifikuar te sillet nga shtatori ne Shqiper. Makina esht ne gjendje shum te mire motorike e xhenerike dhe ka tre vende te gervishtur. Konsumi esht 6, 6. Durrës
-BMW 528i; ; -2.0 benzin 240hp turbocharged; ; -Viti 2016; ; -132.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 19.850 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-BMW 750Li; ; -4.4 benzin; ; -Viti 2011; ; -153.000 km; ; -Full option; ; -mimi 9.500 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-BMW 523d; ; -2.0 nafte; ; -Viti 2021; ; -17.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 48.100 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-BMW M5; ; -4.4 benzin twin-turbo 600hp; ; -Viti 2018; ; -93.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 73.800 deri ne Durres pa dogane; ; @illyriamotors Durrës
5 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 30 janar 2022, numri: 114481
Adresa: Durrës, Shkozete, shfaq në hartë
Modeli: Seria 7 
Viti: 2007 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Kuaj fuqi: 231 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
Timoni: Majtas 
Marka: BMW
Modeli: SERIA 7
Viti: 2007
Motorri: 3.0 pa taks lluksi
Kaburanti: Nafte
Kambjo: Automat
Cmimi: 5800 euro + ndrrim
Kontakt: 0695844604
Vendodhja: Durrës
Pershkrimi: Ne gjendje shum te mire makima eshte shume e paster me sherbime te gjatha te bera nuk a nevoje per asgje xhama te zinj baxho dyer me thithje super full nk ka e gacme per cdo lloj prove

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.