BMW Seria 5 viti 2014, E zezë, 3.0L, 175000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet; ; Marka, Modeli: BMW X5 3.0i Xdrive; ; Viti: 2009; ; Kambjo: automat; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: dogan e paguar; ; Km: 215.000; ; Ngjyra: gri; ; Opsionet shtese: motor 3.0 benzi. Durrës
Dogane e paguar; ; Tavan Panorama; ; Pilot Automatik; ; Sedilje me ngrohje; ; et. Durrës
SHITET BMW 118 BENZIN/GAS E VITIT 2005, MOTORRI ME KUBIK 1995cc, ME KAMIO AUTOMATIKE, MAKINA ESHT E ARDHUR NGA GJERMANIA, DOGANE E PAGUAR, SAPOTARGUAR TE GJITHA TE PAGUARA PER 1 VIT, IMPIANTI GASI. Durrës
BMW X5 3.0d me paketa BI PACK M-Power SPOR. Automat e ardhur nga zvicra me targa shqipta. Shitet per arsye mos perdorimi me 212 mij km origjina. Makina eshte full dhe ne gjendje te mi. Goma t. Durrës
Bmw 730. FULL EKST. Sedilje confort me vrima me masa. Me levizje dhe mbra. Lekur bez. Timon druri me ngrof. Ngrofje ftofje para mbra. Hapse xha. Kamera para ( NIGHTVIO) kamer. Durrës
23 500€
Shtuar: 16 shtator 2021, numri: 114237
Modeli: Seria 5 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 175000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Shitet ⤵️
✔ Marka, Modeli: BMW 535 XDrive 4x4
✔ Viti: 2014
✔ Kambjo: Automat
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan e paguar
✔ Km: 175.000
✔ Ngjyra: gri e erret
✔ Opsionet shtese: M package, motor 3.0, 313 HP, Look M, Kamera 360 grad, Keyless go, Start stop, Blind spot, 4 sendiljet + timoni me ngrohje ftohje, Baxha, Fener Led.
✔ Cmimi: 23.500€
✔ Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.