BMW Seria 5 viti 2008, E zezë, 3.0L, 230000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET BMW 118 BENZIN/GAS E VITIT 2005, MOTORRI ME KUBIK 1995cc, ME KAMIO AUTOMATIKE, MAKINA ESHT E ARDHUR NGA GJERMANIA, DOGANE E PAGUAR, SAPOTARGUAR TE GJITHA TE PAGUARA PER 1 VIT, IMPIANTI GASI. Durrës
BMW X3 28i Xdrive; ; Kambjo: automatike; ; Targa: Dogan; ; Ngjyra: e bardhe; ; Opsionet shtese: Motor 1998cc Benzin, start stop, keyless, panorama, km ne xham, kamera parkimi 360, ne super gjendj. Durrës
Marka, Modeli: BMW X5 Xdrive 35d Biturbo; ; Viti: 2014; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Nafte; ; Targa: Dogan; ; Km: 201.000; ; Ngjyra: e zez; ; Opsionet shtese: Full Extra, Panorama Blin. Durrës
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove; ; Letrat e paguara; ; Mundesi nderrimi Durrës
Bmw 525 2012. Sherbimet ke bmw super e mbajtur dhe e vecant ne llojin e v. Kontakt 0699192441 Durrës
7 999€
Shtuar: 2 dhjetor 2020, numri: 113667
Adresa: Durrës, Rruga Bajram Tusha, shfaq në hartë
Modeli: Seria 5 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 230000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
BMW 528i Xdrive 4x4
✔ Viti: 2008
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 230.000
✔ Ngjyra: e Zeze
✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Benzin (pa taks lluksi, behet me gas 100%), steptronik, sensor parkimi, xenon, sedilje dhe timon me ngrohje, baxha, start stop, keyless go, ne gjendje te shkelqyer me dogan te paguar
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 8500€ ↘️ 7999€
✔ Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.