BMW Seria 3 viti 2005, Gri, 2.0L, 278107km

Njoftime të ngjashme

-BMW 528i; ; -2.0 benzin 240hp turbocharged; ; -Viti 2016; ; -132.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 19.850 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-BMW 750Li; ; -4.4 benzin; ; -Viti 2011; ; -153.000 km; ; -Full option; ; -mimi 9.500 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-BMW 523d; ; -2.0 nafte; ; -Viti 2021; ; -17.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 48.100 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-BMW M5; ; -4.4 benzin twin-turbo 600hp; ; -Viti 2018; ; -93.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 73.800 deri ne Durres pa dogane; ; @illyriamotors Durrës
-BMW X5; ; -3.0 benzine; ; -Viti 2018; ; -38.000 km; ; -Full option; ; -Full panoramic; ; -Perfect condition; ; -mimi 29.800 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
3 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 27 gusht 2022, numri: 114620
Modeli: Seria 3 
Viti: 2005 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 278107 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 140 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Timoni: Majtas 
Makina ndodhet ne Gjermani dhe esht planifikuar te sillet nga shtatori ne Shqiperi.Makina esht ne gjendje shum te mire motorike e xhenerike dhe ka tre vende te gervishtura.Konsumi esht 6,6 lotta/100km.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.