BMW Seria 1 viti 2005, Gri, 2.0L, 161100km

Njoftime të tjera të ngjashme

BMW 528i Xdrive 4x4; ; Viti: 2008; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 230.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: Motor 3.0 Benzin (pa taks lluksi, behet me ga. Durrës
BMW X3 28i Xdrive; ; Kambjo: automatike; ; Targa: Dogan; ; Ngjyra: e bardhe; ; Opsionet shtese: Motor 1998cc Benzin, start stop, keyless, panorama, km ne xham, kamera parkimi 360, ne super gjendj. Durrës
Marka, Modeli: BMW X5 Xdrive 35d Biturbo; ; Viti: 2014; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Nafte; ; Targa: Dogan; ; Km: 201.000; ; Ngjyra: e zez; ; Opsionet shtese: Full Extra, Panorama Blin. Durrës
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove; ; Letrat e paguara; ; Mundesi nderrimi Durrës
Bmw 525 2012. Sherbimet ke bmw super e mbajtur dhe e vecant ne llojin e v. Kontakt 0699192441 Durrës
5 600€
Shtuar: 9 janar 2021, numri: 113786
Modeli: Seria 1 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 161100 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
SHITET BMW 118 BENZIN/GAS E VITIT 2005, MOTORRI ME KUBIK 1995cc, ME KAMIO AUTOMATIKE, MAKINA ESHT E ARDHUR NGA GJERMANIA, DOGANE E PAGUAR, SAPOTARGUAR TE GJITHA TE PAGUARA PER 1 VIT, IMPIANTI GASIT PRINC NGA GJERMANIA ME VLER 2000 EURO, GASI 100%, MAKINA ESHT SHUM EKONOMIKE, MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE, SHERBIMET TE GJITHA TE SAPOBERA, 2 CELS ME PULT ME THITHJE, NDEZJE START/STOP, CHAMA ELEKTRIKE, GOMA ME DISQE ME GJENDJE PERFEKTE, RADIO, CD, AUX, MP3, ME KONDICIONER, GATI PER CDO LLOJ PROVE.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.