Njoftimet Premium

Shitja e BMW në Durrës

Bmw 525 2012. Sherbimet ke bmw super e mbajtur dhe e vecant ne llojin e v. Kontakt 0699192441 Durrës
15 900€
Bmw 730d Lungo (Nuk Ka Taks Luks) Makina Posedon Keto Opsion: Disqe Alumini Ne Gjendje Shum Te Mire Bashk Me Gomat; Sallon Lekure Shum E Paster; Fenera Me Lupa; Ndezje Start Stop; Komanda N. Durrës
5 300€
BMW X5; Viti 2007; 3.0 Naft; Nuk e kap taksa e lluksit; Kamjo Automat; Full opsion; Tapiceri individuale; Xhama te zinj origjinal; Fener Xenon/Bixeno; Fener me larje; Navigator origjinal; Senso. Durrës
12 000€
-BMW SERIA 1 120d E87; -VITI 2005; -MOTORRI 1.995 cm; -KAMBIO AUTOMATIKE & TIP TRONIC; -SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA + MBRAPA; -SENSOR SHIU + DRITE + GOME; -NDEZJE ME BUTON START-STOP; -NAVI. Durrës
6 200€
SHITET BMW 520i BENZIN-GA (igi-Troni) VITI 20.12-2003; KAMBIO AUTOMAT; XHAMA TE ZI; PILOT AUTOMATIK; SENSOR PARKIMI ORIGJINAL; NAVIGATOR TV/DVD/AUX/MAPS; BAGAZHIER 6 CD; -SENDILE LEKURE COMFOR. Durrës
5 500€
BMW X5 3.0d me paketa BI PACK M-Power SPOR. Automat e ardhur nga zvicra me targa shqipta. Shitet per arsye mos perdorimi me 212 mij km origjina. Makina eshte full dhe ne gjendje te mi. Goma t. Durrës
4 000€
Bmw 730. FULL EKST. Sedilje confort me vrima me masa. Me levizje dhe mbra. Lekur bez. Timon druri me ngrof. Ngrofje ftofje para mbra. Hapse xha. Kamera para ( NIGHTVIO) kamer. Durrës
20 000€
Opsionet shtese: Tavan panoramik, Sallon lekure, Xenon, Sensore parkimi et; E pa targuar, me Dogane e pagu; Mundesi ndrrimi Durrës
15 500€
Bmw F10 528i full opsion viti 2012; Me dogane te paguar; Motorr 3000 benzine; Mundesi nderrimi; C. vibe. watsapp Durrës
15 500€
Shitet BMW seria 5 e ardhur nga Zvicra Full Full opsi. Drita Bixeno Navigator DV; Look M E61 SPORT PAKET xhama te zinj origjinal goma te reja 2019 letra taksa te paguara deri ne maj 2020. Impjan. Durrës
1€
Shitet bmw 525 viti 2007 super gjedje e sapo ardhur nga italia pa asnje nderhyrje mund ta kontrolloni ku te don. goma100%te reja tavan xami Durrës
8 300€
Shitet BMW 330D Coupe ne gjendje perfekt; Makines sapo i jane bere te gjitha sherbimet dhe eshte pajisur me goma te rej; Per cdo informacion Durrës
10 500€
I diskutueshëm
Dubai Cars Albania tashme licensuar nga Emiratet e Bashkuara Arabe ne emrin Desert Eagle Motor; ; Per shitje BMW 523i prerje Exclusive Full Options ne gjendje te shkelqyer!! 6 Cilindr. Makin. Durrës
6 800€
Shitet Bmw 535 Nafte me 313 kuaj fuqi biturbo paket M, makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj pro. Goma te reja pilot dhe cdo sherbim i kry. Makina esht full opti. 217 mi. Durrës
25 000€
BMW 730 LD; Vi. 2010; . 220.000; Me Dogan Te Paguar; Navigator I Madh Multifunksional 3D Map USB Port TV DVD Dritat Intelligent Light BMW Sensor Parkimi + Kamera Mbrapa Sensor Drite Dhe Shi. Durrës
18 400€
Shitet bmw 118d; Viti 2007; Makina eshte ne gjendje perfekte; Vetem 5 muaj e perdorur ne shqiperi; Letrat e paguara deri ne maj te 2020; Super full; *Start/Stop; *Bluetooth/Aux/Usb; *Automat. Durrës
6 300€
bmv benzin gaz me letra deri ne jan. siguracion ka mbaruar cmimi diskutushem Durrës
2 300€
BMW 120d viti 08.2007 facelift model (200) -motorr 2.0 nafte i riu 177ps (ekonomik dhe shum i shpejt) -M sport paket; -kambio automat steptronic; -bixenon te adaptueshem sipas rruges; -pipa pe. Durrës
6 100€
Shitet bmw 330d ne gjendje te perkry. makina ka ardhur nga zvic. esht full ne llojin e v. e gatshme per cdo prove dhe mundesi ndrim Durrës
9 500€
Bmw 730 diesel; viti prodhimit 2010; kambio automatike; 190 mij km origjinale; distronik; xhama te zi origjinal; xham termik perpara; sensore parkimi; hapse xhami siper; start-stop; dyer m. Durrës
17 500€

Shitja e BMW në qytete të tjera