Bentley Continental viti 2008, E zezë, 6.0L, 65000km

Njoftime të ngjashme

traileri eshte i r. sapo arrit. prodhimi Ukrain. madhsia 1.5 metra me 2.5 metr. mban 750 kilogram. Durrës
Makina ndodhet ne Gjermani dhe esht planifikuar te sillet nga shtatori ne Shqiper. Makina esht ne gjendje shum te mire motorike e xhenerike dhe ka tre vende te gervishtur. Konsumi esht 6, 6. Durrës
-- Range Rover Discovery Sport Turbocharged -; ; 6.000 km !!!; ; -No accident; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 38.500 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Audi A8L Quattro; ; -4.2 benzine 372ho; ; -Viti 2011; ; -165.000 km; ; -Full option; ; -mimi 12.300 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
28 800€
Shtuar: 1 shkurt 2022, numri: 114485
Modeli: Continental 
Viti: 2008 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 65000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 6.0 litra
-Bentley Continental
-6.0 benzin twin turbocharged
-Viti 2008
-65.000 km
-No accident
-Full service history
-Perfect condition
-Çmimi 28.800€ deri ne Durres pa dogane
@illyriamotors

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.