Njoftimet Premium

Shitja e Audi TT në Durrës

Viti 2004 Makina eshte ne gjendje prefekte Audi tt me benzine motor 1.8 me kambj automatatike dekumenta te prera per nje vit goma te reja sendilje me ngrohje 2 celsa kilometra origjinela e perdoru. Durrës
E shitur
Shitet Audi tt quattro 1.8 benzin ne gjendhe te mir motorrike xhenerike sedilje me ngrofje air kondicioner Cimi 2700 euro i pa diskutushe Durrës
E shitur
Shitet Audi TT 1.8 Benxin 4x4 Vit Prodhimi 2002 Me Targa te prera ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike cmimi 3000 Eur Durrës
E shitur
Shitet Audi blere direkt nga AUDI ne Gjerma. Cmimi i diskutuesh. 2.0 benzine 230 fuqi Quattro automatik Durrës
E shitur
Audi tt 2000 vit. Gjendje shum te mire makin. Motorr 1.8 v5 benzin /g. Me letra te paguajtura per 2017 shum e bilirubina ekonomik. EDHE shum e shpejt 260 km/ore e testur. Goma 70. Durrës
E shitur