Njoftimet Premium

Shitja e Audi S8 në Durrës

Shitet audi S8 motorr 5.2 V10 me motorr Lamborghini; viti 2007 look 2010 orgjinal fabrike; Nderrohet me Range Rover Vogue, Bmw Audi A7, Mercedes 5.5 AMG ose 6.3 AMG Durrës
E shitur
Shitet audi S8 motorr 5.2 V10 me motorr Lamborghini; viti 2007 look 2010 orgjinal fabrike; Nderrohet me Range Rover Vogue, Bmw Audi A7, Mercedes 5.5 AMG ose 6.3 AMG Durrës
E shitur
Audi S8 5.2 V10 FSI Quattro, 450 HP, FULL OPTIONS, Viti Prodhimit fundi 2008 Automat + /- me 210.000 km, Marsha ne timon, Feneret Xenon, Sensor Parkimi, Sensor Dritash, Sensor Shiu, Sendilj. Durrës
E shitur
Audi S8 5.2 V10 FSI Quattro, 450 HP, FULL OPTIONS, Viti Prodhimit fundi 2008 Automat + /- me 210.000 km, Marsha ne timon, Feneret Xenon, Sensor Parkimi, Sensor Dritash, Sensor Shiu, Sendilj. Durrës
E shitur
Shitet audi s8 viti 2000 full opsion me te gjitha opsionet e mundshme 4.2 benzin gaz ne gjendje te mir motokrrike dhe xhenerike 4 gomat e reja 4 stinet cmimi 4500 ose ndrrim Durrës
E shitur
Audi s8 viti 2007; 5.2 benzin; 4x4; baxha xhami me panel, ftohje ngrohje sedilje para dhe mbrapa, dyert me thithje, perde originale me korent, bagazhi me buton, sedilet me masazh, nezje star. Durrës
E shitur
Audi s8 motori 400 v8t 520 ps fuqi ne gjendje perfekte ka 2 muaj qe esht mar ne gjermani me 98000 km ne gjendje prefekte me sig full kasko tapiceri selecion cmimi 60000 e. tl 0696938071 Durrës
E shitur