Njoftimet Premium

Shitja e Audi S4 në Durrës

Audi s4 2000 nafte sedilje me ngrohje goma te reja dhe sherbime te bera Durrës
E shitur
Audi A4 S4 2.4 benzine me implant Gazi STAG, shume ekonomike; V6 - 5 valvula per pist. Model shume i vecante; Xhama elektrik; Fener me pika led; Makina ne gjendje perfekte; E sapoardhur ng. Durrës
E shitur
makina esht ne gjendje shum te mir pune shitet per arsye mosperdorimi nuk ka punuar fare ne shqipri cdo sherbim i esht ber ne koh per me shum mund ta provoni esht e gatshme per cdo pro. cmim. Durrës
E shitur