Njoftimet Premium

Shitja e Audi Q7 në Durrës

AUDI Q7 VITI 2006/07 3.0 TDI QUATTRO (NAFT) 4 274000 ORIGJINALE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA SALLON I ZI LEKURE-SENDILJE ME NGROFJE -7VENDE CD-NAVIGATOR-TEMPOMAT-TEL KLIMA MARSHE DHE OPSIONE N. Durrës
12 000€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
13 500€
Mbyllje aktivite. Shitet banak. edhe nderri. Durrës
E shitur
Audi Q7 3.0 Diesel Durrës
E shitur
E disponueshme per cdo lloj prove Durrës
E shitur
e gateshme per cdo lloj prove Durrës
E shitur
Audi Q7 Sline 2009; Me dokumenta te rregullta shqiptara Durrës
E shitur
AUDI Q7 SUPER FULL S-LINE; SHITET NDERROHET SUPER OKAZION; CEL: 0699407276 Durrës
E shitur
VITI 2008; NGJYRA KAFE E ERRET; MOTORRI 3.0 CC; KAMIO AUTOMAT; 7 VENDESH; XHAMA TE ZINJ, XENO; 199.000 KM; CMIMI 16000 EURO Durrës
E shitur
Audi Q7 2009 sline; Me 13 gusht vjen ne shqiperi oasi ndodhet ne itali; Shkr ne watsap Durrës
E shitur
E shitur
AUDI Q7 3.0 TDI VITI PRODHIMIT 2006 ME 199.000 KM TE GARANTUARA; -XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; -KLIMA AUTOMATIKE; -TAPICERI LEKURE E ZEZE TEPER E PASTER; -NAVI TE VOGEL + DVD PER PASAGJERE. Durrës
E shitur
Audi q7sline full full fu. Makina esht perdorur dhe perdoret gjithmon ne ita. E mbaitur ne menyt maniakale e perdour vetem ne fundjv i jan ber te gjitha sherbimet ne itali dhe esht perdoru. Durrës
E shitur
audi q7 me dokumenta shqiptare te paguara deri ne shtator 2016 makina esht ne gjendje te mir per me teper kontaktoni ne numrin e c. 0672807717 Durrës
E shitur
Viti prodhimit 2007-2008, kambio automatik, navigator, sherbimet e sapo bera, motorri 3.0 TDI, 200 mij kilometra, gjendja shum e mire, vezhgoni dhe fot. per me shume info telefononi ne numri. Durrës
E shitur