Audi SQ7 viti 2008, Gri, 3.0L, 234200km

Njoftime të ngjashme

-Audi A8L Quattro; ; -4.2 benzine 372ho; ; -Viti 2011; ; -165.000 km; ; -Full option; ; -mimi 12.300 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
Audi A6 Quattro S-Line; ; -No accident; ; -Perfect condition; ; -Full option; ; -mimi 11.400 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Audi A6 35 TFSI; ; -1.8 benzin; ; -Viti 2015; ; -111.800 km; ; -Full option; ; -mimi 16.250 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Audi S7; ; -4.0 benzine 450hp; ; -Viti 2014; ; -139.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 23.700 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Audi A3; ; -1.4 benzine 150hp; ; -Viti 2016; ; -127.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 13.800 deri ne Durres pa dogane; ; @illyriamotors Durrës
E shitur I diskutueshëm
Modeli: SQ7 
Viti: 2008 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 234200 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Kuaj fuqi: 237 
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Timoni: Majtas 
Shitet Audi Q7 S-line SPORT 4×4 xhip.
E lartë për ta përdorur në cdo lloj terreni, 237 kuaj fuqi, të apasionuarit e shpejtësisë ka versionin SPORT, Airbag për shofer pasagjer dhe ansor siguri masimale, salloni lëkurë i kombinuar kunder nxehtësis, tavani i madh panoramik, makina i ka të gjitha shërbimet e bëra, nuk ka nevoj për as nje lloj shërbimi, e paster si jasht si brenda.
Viti fundi 2008, km 234200 oregjinale.
Nuk ndërrohet dhe nuk negociohet cmimi pa par makinen. 10999€ tel 0692526083

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.