Audi SQ7 viti 2008, Gri, 3.0L, 231000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi a4 1.9 nafte lekur me limit shpejtesie, gomat e reja shum ekonomike me baxha xhami, sediljet elektrike cmim i diskutush. Durrës
Audi A3 s-line OKAZION- i sapo ardhur nga italia, me motorr 2.0 naft. kambjo manual. dogane e pagua. ngjyre e zeze; Makina ka mbyllje me pul. Kondicione. AB. Air Bag, 4 xhamat elektrik. Durrës
AUDI Q7 VITI 2006/07 3.0 TDI QUATTRO (NAFT) 4 274000 ORIGJINALE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA SALLON I ZI LEKURE-SENDILJE ME NGROFJE -7VENDE CD-NAVIGATOR-TEMPOMAT-TEL KLIMA MARSHE DHE OPSIONE N. Durrës
Shitet Audi A4 viti 2005 me motorr 2.0 Benzine ( jo TFSI ) motorr i thjeshte qe behet 100% me g. Makina ka kambio automatike 7 marsha para plus R, (7G Tronic) Makina eshte ne nje super gjendj. Durrës
Makina eshte e sapoardhur nga italia esht ne gjendje te shkelqyer Durrës
11 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 25 tetor 2019, numri: 2805
Adresa: Durrës, durres, shfaq në hartë
Modeli: SQ7 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 231000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Kuaj fuqi: 237 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I plotë 
ABS ESP Kondicioner Sistemi i sigurisë Parktronic Kompjuter i spondit Sistem navigimi Fenerët Xenon Kontrolli i lundrimit Disqe aliazhi Ngrohja e pasqyrave Ngrohja e ndenjëseve Larësi i fenerëve Xhama të errët Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë Me garanci Tapiceri lёkurё 
Libër shërbimesh.Gjendja e makines esht fantastike

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.