Audi Q5 viti 2014, E bardhë, 3.0L, 131000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje perfekte, me dogane te pagua. Durrës
Marka, Modeli: Audi A5 Quattro 4x4 S Line; ; Opsionet shtese: Motor 3.0 Diesel, Start stop, Keyless go, blind spot, distronic, sedilje me ngrohje, fener led, et. Durrës
Audi a4 1.9 nafte lekur me limit shpejtesie, gomat e reja shum ekonomike me baxha xhami, sediljet elektrike cmim i diskutush. Durrës
Libr shrbimes. Gjendja e makines esht fantastike Durrës
Audi A3 s-line OKAZION- i sapo ardhur nga italia, me motorr 2.0 naft. kambjo manual. dogane e pagua. ngjyre e zeze; Makina ka mbyllje me pul. Kondicione. AB. Air Bag, 4 xhamat elektrik. Durrës
23 900€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 95642
Modeli: Q5 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 131000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Shitet: Audi Q5; Motorri: 3.0 (pa takse luksi); Viti: 2014; Kambio: Automatik; Lenda Djegese: Benzine; Ngjyra: BARDHE; ; Opsionet: S-line, Audi Exclusive Interior, Tavan panoramik, Bang & Olufsen 14 bokse 500W, Audi MMI, Start -Stop dhe Eco Start Stop ne trafik, Navigation System, Bluetooth, Sensor Parkimi Para Mbrapa + Kamer Parkimi, Adaptive Xenon Headlights, Timon 3sh me -| + pedals, pasqyra elektrike dhe te vetpalosshme, Airbags shtese, Sedilje elektrike, Cruise Control, Hill Assist, Disqe 20' me goma Bridgestone te pastra, perde origjinale, sediljet e pasme te levizshme dhe palosshme, mbyllje bagazhi me buton, pasqyra mesit anti verbuese elektrik; ; Makina eshte Full Options, Me letra te prera per nje vit, vetem nje pronare femer me pare, i pershtatshem per impiant gazi, konsum mesatar 8.5-9 Lt-100k; ; Mundesi nderrimi me makine te vogel ose prone;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.