Audi Q5 viti 2011, E zezë, 2.0L, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

S line exterior fabrik; ; Version Europia; ; Tapiceri Exclusive Bezhe brenda shume e paster / Lekure mikrofibe; ; Kroskot me qepj; ; Radar / Navigator; ; Baxha panoramike elektrike; ; Bagazh elektri. Durrës
Shitet; ; Marka, Modeli: Audi A3 2.0 TFSI; ; Viti: 2010; ; Kambjo: manuale; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 135.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Tavan Panorama, Sallo. Durrës
Shitet; ; Marka, Modeli: Audi Q5 2.0 TFSI Quattro; ; Viti: 2013; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 202.000; ; Ngjyra: blu e erret; ; Opsionet shtese: Ful. Durrës
Klima digitale 2 zonale; ; Sedile cope super te pastra me ngrohje; ; Xhamat e pasem te erresuar; ; Pasqyra elektrike antiverbim; ; Audi radio cd player; ; Pilot automatik/limitator; ; Xhamat... Durrës
Makina ka 1 vit qe ndodhet ne Shqiperi dhe eshte perdorur rreth 1 muaj ne tota; Makina ka qene ne perdorim personal (nuk eshte sjell ne Shqiperi per bisnes) mirpo ngaqe vi ne Shqiperi shum rral. Durrës
13 500€
Shtuar: 16 shtator 2021, numri: 114236
Modeli: Q5 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi Q5 2.0T
✔ Viti: 2011
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 180.000
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Keyless go, Kamera dhe sensor parkimi, Navi, Fenere Kxenon, Sallon lekure, Sedilje me Ngrohje, Panorama, Blind Spot, Vaj dhe filtra te bera, Goma te katerta te reja etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 13.500€
✔ Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.