Audi A8 viti 2009, E zezë, 3.0L, 240000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Audi A8, viti 2006, automatik, i ardhur kete vere nga Angli. Mjeti eshte me dokumenta angle. Ne gjendje shume te mire, i pademtuar asnjehere, shitet per arsye te mosdokumentacionit n. Durrës
Audi A4 2.0 TDI (2016) sport - Diesel - Automatic; 190 hp - 150.688 km origjinale ardhur nga Belgji. pa dogane Durrës
Taksa kualidim dhe siguracjon te paguara per 1 vite; Full servis i sapo ber vaj filtra rrip faze makina nuk ka nevoj per azgje ngaana jua; E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli te. Durrës
Shitet Audi A6 viti 2002, motorr 2.4 benzin + gaz, navigator, klima me dy zona, sendile me ngrofje, telefon, kamio automatIke + tronik, komanda ne timon + marshe ne timon, disqe alumin origjinal t. Durrës
Shitet makine per arsyje rinovimi, motori 2.0, Nafte, kamio automatike, sedile lekure, me 7 (shtate) marrshe, letra te paguara deri ne qershor 2020, nje perdorues ne shqiperi, goma mbi 80% te reja. Durrës
10 900€
Telefoni:
355695735262
Shtuar: 20 tetor 2019, numri: 1680
Modeli: A8 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 240000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Shitet Audi A8 3.0 nafte; Viti 2007 me look S8 2009; Km 240000; Gjendja xhenerike edhe motorike shume shume e mire ; Letra te paguara deri me gusht 2020; Look origjinal nga fabrika.; Makina shitet per arsye mosperdorimi.; Makina nuk ka nevoje per asgje.;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.