Audi A7 viti 2013, Gri, 3.0L, 148000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet; ; Marka, Modeli: Audi Q5 2.0T; ; Viti: 2011; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 180.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Keyless go, Kamera dh. Durrës
Shitet; ; Marka, Modeli: Audi A3 2.0 TFSI; ; Viti: 2010; ; Kambjo: manuale; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 135.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Tavan Panorama, Sallo. Durrës
Shitet; ; Marka, Modeli: Audi Q5 2.0 TFSI Quattro; ; Viti: 2013; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 202.000; ; Ngjyra: blu e erret; ; Opsionet shtese: Ful. Durrës
Klima digitale 2 zonale; ; Sedile cope super te pastra me ngrohje; ; Xhamat e pasem te erresuar; ; Pasqyra elektrike antiverbim; ; Audi radio cd player; ; Pilot automatik/limitator; ; Xhamat... Durrës
Makina ka 1 vit qe ndodhet ne Shqiperi dhe eshte perdorur rreth 1 muaj ne tota; Makina ka qene ne perdorim personal (nuk eshte sjell ne Shqiperi per bisnes) mirpo ngaqe vi ne Shqiperi shum rral. Durrës
19 000€
Shtuar: 11 tetor 2021, numri: 114276
Modeli: A7 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 148000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Kuaj fuqi: 330 
S line exterior fabrike.
Version Europian.
Tapiceri Exclusive Bezhe brenda shume e paster / Lekure mikrofiber.
Kroskot me qepje.
Radar / Navigator
Baxha panoramike elektrike
Bagazh elektrik (hapet mbyllet me çelës dhe buton)
Dyer me thithje.
Sendilje me memorie / ngrohje-ftohje / Dynamic, kthehen sipas kthesave / fryrje-shfryrje + Lumbar support
Blindspot assist. (Parandalon parakalimin e gabuar)
Collision assist (vetefrenon ne rast rreziku)
Sensore parkimi para-mbrapa
Kamera parkimi para-mbrapa.
Advanced Cruise control + limitator.
Speed Warning Assist.
Timon elektrik / multifunksional + memorje / Marsha F1 +/-.
Komanda me ze.
Ambient Lighting Led.
Bishti automatik dhe me buton.
Pasqyra elektrike / memorje / palosje / tharje / antiverbuese / zmadhuese.
Keyless entry / Keyless Go.
Easy entry / Easy exit. (Sendilja dhe timoni levizin per hyrje / dalje te lehte)
Break Time assist (Kupton Lodhjen e shoferit)
Dynamic Driving (Eco, Comfort, Auto, Sport, Individual)
Efficiency Driving (Makina punon me gjysmen e fuqise se motorrit per reduktim konsumi)
Auto HOLD.
Eco start / stop. (Fiket ne trafik dhe semafor)
Radio / Cd / Dvd / Memory card / Aux / Bluetooth.
Bagazhier 6 disqe.
Adaptive suspension
Sistem muzike BOSE Surrounding Music.
Fenere Matrix Full LED / Multibeam / Automatike / Kthehen sipas ktheses / me larje.
Stopa LED
Electric Hand Brakes.
Head up Display (Km ne xham)
Clima auto 4 zona.
Disqe 19’ S line.
Goma Continental sportive.
Xhama te zinj te certifikuar per 5 vite.
Siguracion / Letra / Taksa deri Maj 2022.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.