Njoftime të tjera të ngjashme

Audi A4 1.9 TDI viti 2004 kamio automatike marshe ne timon kompjuter bordi navigator + 6 cd xhama elektrik abs esp disqe alumini + goma 70 % makina eshte super gjendje vaj filtra te sapo... Durrës
3 400€
Audi A4 benzine 2.0 Tfsi km 158.000 Viti 2010 Full options si A4 Automat-tronic Fener matrix xeno/bixeno Quattro Navi,dvd,aux,tel Sensor gomash Frena dore electric Sendilje ngrohje/fryrje... Durrës
8 000€
shitet audi a4 gjendje perfekte, shum i paster si makine , nuk ka nevoje per asnje sherbim , koalidimi ne korrik, ka 3 celsa, ,goma te reja te sapo vena ka konsum shum te ulet jashte qyteti: 4.5... Durrës
3 500€
Viti: 2008
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Durrës
13 500€
Viti: 2012
Kilometrazhi: 153000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Durrës
22 000€
23 500€ I diskutueshëm

Audi A7

Shtuar: 11 dhjetor 2018, numri: 753
Adresa: Durrës, Durrës, shfaq në hartë
Telefoni:
0699192441
WhatsApp:
0699192441
Viber:
0699192441
Modeli: A7 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
Audi a7 3.0(2967cc) 2011 Quattro.Mjeti eshte ne super gjendje i sapo ardhur nga Italia,Makina eshte full option , me komanda ne timon , marshe F1 ne timon , navigator , Start stop ECO Economic(Fiket ne Semafor) , inteligent light (dritat kthehen sipas kthesave),pasqyra me palosje,bagazhi elektrik hapet me buton dhe mbyllet me buton, sedilje lekure , sedilje me memory , bagazhier me 6 cd , 2 vende per memory card , bluetooth, sensore shiu,Full LED(para dhe mbrapa), amortizatore me jastek ajri qe ulen dhe ngrihen ne varesi te terrenit ose sipas deshires,Cruise Control,Quattro(4 gomat aktive),klima 4 Zonale,Xhama te zi mbrapa,goma michelin 100% te reja.Letrat te paguara per nje vit.Jam i gatshem per cfaredolloj prove nga ana juaj.Cmimi pak i diskutueshem.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.