Audi A6 viti 2013, E bardhë, 3.0L, 141000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet; ; Marka, Modeli: Audi Q5 2.0T; ; Viti: 2011; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 180.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Keyless go, Kamera dh. Durrës
Shitet; ; Marka, Modeli: Audi A3 2.0 TFSI; ; Viti: 2010; ; Kambjo: manuale; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 135.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Tavan Panorama, Sallo. Durrës
Shitet; ; Marka, Modeli: Audi Q5 2.0 TFSI Quattro; ; Viti: 2013; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 202.000; ; Ngjyra: blu e erret; ; Opsionet shtese: Ful. Durrës
Klima digitale 2 zonale; ; Sedile cope super te pastra me ngrohje; ; Xhamat e pasem te erresuar; ; Pasqyra elektrike antiverbim; ; Audi radio cd player; ; Pilot automatik/limitator; ; Xhamat... Durrës
Makina ka 1 vit qe ndodhet ne Shqiperi dhe eshte perdorur rreth 1 muaj ne tota; Makina ka qene ne perdorim personal (nuk eshte sjell ne Shqiperi per bisnes) mirpo ngaqe vi ne Shqiperi shum rral. Durrës
17 000€
Shtuar: 9 shtator 2021, numri: 114219
Modeli: A6 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 141000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Timoni: Majtas 
Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi A6 3.0 TDI
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 141.000
✔ Ngjyra: e bardhe
✔ Opsionet shtese: Full Extra, Start Stop, Keyless go, Kamera dhe sensor parkimi, Navi, Fenere Matrix, Sallon lekure, Sedilje me Ngrohje me Memorie, Baxha, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 17.000€
✔ Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.