Audi A6 viti 2008, E zezë, 2.4L, 206133km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje perfekte, me dogane te pagua. Durrës
Marka, Modeli: Audi A5 Quattro 4x4 S Line; ; Opsionet shtese: Motor 3.0 Diesel, Start stop, Keyless go, blind spot, distronic, sedilje me ngrohje, fener led, et. Durrës
Audi a4 1.9 nafte lekur me limit shpejtesie, gomat e reja shum ekonomike me baxha xhami, sediljet elektrike cmim i diskutush. Durrës
Libr shrbimes. Gjendja e makines esht fantastike Durrës
Audi A3 s-line OKAZION- i sapo ardhur nga italia, me motorr 2.0 naft. kambjo manual. dogane e pagua. ngjyre e zeze; Makina ka mbyllje me pul. Kondicione. AB. Air Bag, 4 xhamat elektrik. Durrës
6 800€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 95172
Modeli: A6 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 206133 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.4 litra
Shitet Audi A6 2.4 V6 (178 kuqj/fuqi) viti 20/07/2008 kambio automatike multitronic( 7) e gjendje perfekte ne cdo detaj si ne ate motorrike xhenerike dhe estetike e ardhur nga Zvicra e PA PERDORUR ne Shqiperi dogana e paguar konsumi teper i ulet pasi nuk eshte quattro 6.4 l/100 ne autostrade dhe 9.7l/100 ne qytet, mundesi vendosje dhe impiant gazi 100. Cdo servise te kryera ne kohe dhe e perdorur vetem nga nje dore e vertetuar te libreza origjinale kilometra te certifikuara 206133, me kolaudim zvicre 2 vjecar, FULL OPTIONS ngjyra jeshile crystaline me nuanca, navi i updatuar 6 cd changer, serdilje lekure ngjyre kafe shum e paster me ngrohese dhe fryrje, baxha me panel diellor, klima pasqyra antiverbuese dhe me palosje, 2 celesa, sobe per dimer, feneret xenon bixenon dhe inteligjent sipas kthesave larje feneresh, komanda ne timon pilot automatik dhe limitator, comanda vocale, disqe origjinal te audit 17 me goma te rej. makin me perfomance te lart. Vetem telefonata serioze faleminderit!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.