Audi A6 viti 2002, Blu, 2.4L, 250100km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje perfekte, me dogane te pagua. Durrës
Marka, Modeli: Audi A5 Quattro 4x4 S Line; ; Opsionet shtese: Motor 3.0 Diesel, Start stop, Keyless go, blind spot, distronic, sedilje me ngrohje, fener led, et. Durrës
Audi a4 1.9 nafte lekur me limit shpejtesie, gomat e reja shum ekonomike me baxha xhami, sediljet elektrike cmim i diskutush. Durrës
Libr shrbimes. Gjendja e makines esht fantastike Durrës
Audi A3 s-line OKAZION- i sapo ardhur nga italia, me motorr 2.0 naft. kambjo manual. dogane e pagua. ngjyre e zeze; Makina ka mbyllje me pul. Kondicione. AB. Air Bag, 4 xhamat elektrik. Durrës
4 500€
Shtuar: 8 nëntor 2019, numri: 30817
Modeli: A6 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 250100 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.4 litra
Shitet Audi A6 viti 2002, motorr 2.4 benzin + gaz, navigator, klima me dy zona, sendile me ngrofje, telefon, kamio automatIke + tronik, komanda ne timon + marshe ne timon, disqe alumin origjinal te audit 4 + 1 rezerv, impjanti gazit me garnaci, fener me larje + drita biksenon, senosr parkimi para + mbrapa, dopio xham dhe me nuance, 280 mij km

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.