Audi A5 viti 2011, E zezë, 3.0L, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje perfekte, me dogane te pagua. Durrës
Audi a4 1.9 nafte lekur me limit shpejtesie, gomat e reja shum ekonomike me baxha xhami, sediljet elektrike cmim i diskutush. Durrës
Libr shrbimes. Gjendja e makines esht fantastike Durrës
Audi A3 s-line OKAZION- i sapo ardhur nga italia, me motorr 2.0 naft. kambjo manual. dogane e pagua. ngjyre e zeze; Makina ka mbyllje me pul. Kondicione. AB. Air Bag, 4 xhamat elektrik. Durrës
AUDI Q7 VITI 2006/07 3.0 TDI QUATTRO (NAFT) 4 274000 ORIGJINALE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA SALLON I ZI LEKURE-SENDILJE ME NGROFJE -7VENDE CD-NAVIGATOR-TEMPOMAT-TEL KLIMA MARSHE DHE OPSIONE N. Durrës
13 500€
Shtuar: 11 maj 2020, numri: 113405
Adresa: Durrës, Rruga Bajram Tusha, shfaq në hartë
Modeli: A5 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Marka,Modeli: Audi A5 Quattro 4x4 S Line
Opsionet shtese: Motor 3.0 Diesel, Start stop, Keyless go, blind spot, distronic, sedilje me ngrohje, fener led, etj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.