Audi A4 viti 2012, E zezë, 2.0L, 112800km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi A4 S-line Look fabrik; Viti 2010; Motorri 2.0 naft; 156.000 KM (i gjithe historiku i sherbimeve tek AUDI (i kontrrolloni tek Aud) Kambio Automatik; Sallon leku. (Shume i paste) Disqe S-lin. Durrës
2011 AUDI A3 PREMIUM PLUS 2.0 Nafte S-LINE, 73K Miles; Kambio Automatike S-Tronic dhe Motorri Updated 2.0 TDI; Karburanti: Nafte; Fenere Bi-Xenon me drita dite LED; Tavan xhami panoramik me hapje. Durrës
AUDI A3; VITI 2007; KAMIO AUTOMATIKE; GJENDJE PERFEKTE; E GATSHME PER CDO PROVE; TAPICERI GJYSEM LEKUR GJYSEM KASTOR; TIMON 3-SH + /- NE TIMON Durrës
Audi A3 S Line 2011, Automatike, Motor 2.0 TDI, Kambio Automatike S Tronic, Tavan Panorama, Sallon Lekure, et. Durrës
Audi A3 S Line; ; Viti: 2008; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 204.000; ; Ngjyra: e Bardhe; ; Opsionet shtese: Motor 2.0 FSI, tavan panorama, sallon lekure, et. Durrës
8 400€
Shtuar: 30 janar 2021, numri: 113897
Modeli: A4 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 112800 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Makina ka 1 vit qe ndodhet ne Shqiperi dhe eshte perdorur rreth 1 muaj ne tota; Makina ka qene ne perdorim personal (nuk eshte sjell ne Shqiperi per bisnes) mirpo ngaqe vi ne Shqiperi shum rrall vendosa ta she; Mund te kontaktoni vellan tim Marius ne tel 0697752926.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.