Audi A4 viti 2010, Kafe, 2.0L, 156000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Climatronic 2 zona; ; 4 xhamat elektrike; ; Sallon cope super i paster; ; Disqe alumini 16 me goma te reja; ; Pasqyra elektrike me ngrohje; ; Xhamat e pasem te erret; ; Mbyllje qendrore me pult 2... Durrës
Klima bo zona; ; Radio AM/FM-Cd Room-Aux-Telefon; ; Komanda ne timon; ; Kompjuter board; ; Tapiceri isofix; ; Xhama elektrike; ; Pasqyra fotochromatike dhe me palosje; ; Ndricim Xenon + Led; ;... Durrës
ondicioner dopio clima disqe alumini pasyra elektrike 4 xhama elektrik etjj. Me dogan te paguar Durrës
Libr shrbimes. Gjendja e makines esht fantastike Durrës
Makina eshte ne gjendje perfekte, me dogane te pagua. Durrës
9 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 17 tetor 2020, numri: 113589
Modeli: A4 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 156000 km
Ngjyra: Kafe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Sallon lekure. (Shume i paster)
Disqe S-line 18 + Goma sport te reja.
Amortizatore Sport.
Navi i madh, Pilot automatik shpejtesie, sensor Parkimi, Kompjuter bordi, Xhama te zi origjinal, xhamat e parem me nuanca, ETJ...
I Sapoardhur nga Italia
(Me dogane të paguar)

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.