Audi A4 viti 2010, Gri, 2.0L, 119000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Sallon lekur. (Shume i paste); Disqe S-line 18 + Goma sport te rej; ; Amortizatore Spor; ; Navi i madh, Pilot automatik shpejtesie, sensor Parkimi, Kompjuter bordi, Xhama te zi origjinal, xhama. Durrës
Climatronic 2 zona; ; 4 xhamat elektrike; ; Sallon cope super i paster; ; Disqe alumini 16 me goma te reja; ; Pasqyra elektrike me ngrohje; ; Xhamat e pasem te erret; ; Mbyllje qendrore me pult 2... Durrës
ondicioner dopio clima disqe alumini pasyra elektrike 4 xhama elektrik etjj. Me dogan te paguar Durrës
Libr shrbimes. Gjendja e makines esht fantastike Durrës
Makina eshte ne gjendje perfekte, me dogane te pagua. Durrës
9 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 24 shtator 2020, numri: 113549
Modeli: A4 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 119000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Klasa ekologjike: Euro 5 
ABS ESP Xhama të errët Airbags Mbyllja qendrore 
Klima bo zona
Radio AM/FM-Cd Room-Aux-Telefon
Komanda ne timon
Kompjuter board
Tapiceri isofix
Xhama elektrike
Pasqyra fotochromatike dhe me palosje
Ndricim Xenon+Led
Fenere me larjeAnti nebia
Led paket stopat mbrapa
Sensore drite
Sensore shiu
Disqe alumini dhe goma 100% te reja
Gjendje perfekte estetike,xhenerike dhe motorike.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.