Audi A4 viti 2008, E zezë, 167000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Audi A8, viti 2006, automatik, i ardhur kete vere nga Angli. Mjeti eshte me dokumenta angle. Ne gjendje shume te mire, i pademtuar asnjehere, shitet per arsye te mosdokumentacionit n. Durrës
Audi A4 2.0 TDI (2016) sport - Diesel - Automatic; 190 hp - 150.688 km origjinale ardhur nga Belgji. pa dogane Durrës
Taksa kualidim dhe siguracjon te paguara per 1 vite; Full servis i sapo ber vaj filtra rrip faze makina nuk ka nevoj per azgje ngaana jua; E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli te. Durrës
Shitet Audi A6 viti 2002, motorr 2.4 benzin + gaz, navigator, klima me dy zona, sendile me ngrofje, telefon, kamio automatIke + tronik, komanda ne timon + marshe ne timon, disqe alumin origjinal t. Durrës
Shitet makine per arsyje rinovimi, motori 2.0, Nafte, kamio automatike, sedile lekure, me 7 (shtate) marrshe, letra te paguara deri ne qershor 2020, nje perdorues ne shqiperi, goma mbi 80% te reja. Durrës
7 200€
Telefoni:
0693539381
Shtuar: 16 tetor 2019, numri: 1462
Modeli: A4 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 167000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Shitet Audi A4 S.Line fabrike me 167000 km origjinale.Makine eshte super ne gjendje dhe super ekonomike.Makina eshte ne te gjitha sherbimet e bera qe ju dimostrohet me faturat e sherbimeve.Makines ka nje jave qe jan nderrua te katra gomat dhe jan ven te reja.Impianti gazit eshte DG TRONIC me 3 vjet Garanci,impianti ka dy jave qe eshte montuar.Makina eshte Full options Baxha.Bxeno.......etj.Makina shitet per arsye se do jetoj jasht shqiperis.Cmimi i Diskutushem.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.