Audi A4 viti 2007, Gri, 153200km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje perfekte, me dogane te pagua. Durrës
Marka, Modeli: Audi A5 Quattro 4x4 S Line; ; Opsionet shtese: Motor 3.0 Diesel, Start stop, Keyless go, blind spot, distronic, sedilje me ngrohje, fener led, et. Durrës
Audi a4 1.9 nafte lekur me limit shpejtesie, gomat e reja shum ekonomike me baxha xhami, sediljet elektrike cmim i diskutush. Durrës
Libr shrbimes. Gjendja e makines esht fantastike Durrës
Audi A3 s-line OKAZION- i sapo ardhur nga italia, me motorr 2.0 naft. kambjo manual. dogane e pagua. ngjyre e zeze; Makina ka mbyllje me pul. Kondicione. AB. Air Bag, 4 xhamat elektrik. Durrës
4 300€
Shtuar: 10 nëntor 2019, numri: 43177
Modeli: A4 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 153200 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Taksa kualidim dhe siguracjon te paguara per 1 vite; Full servis i sapo ber vaj filtra rrip faze makina nuk ka nevoj per azgje ngaana jua; E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besua; Makina Posedon: ABS / ESP / SRS , 6 Air Bag; 4 Xhama elktrik Pasqyra elektrike; Pasqyr Anti verbuseSensor Parkimi; Audio Cd 2 Celsa; Kondicjoner Klima Drita anti mjergull; Tapiceri Cop ngjyr gri; Disqe Alumini 17 Goma 70% Et; Adresa: Autostrada Durres-Tiran Km 2;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.