Audi A4 viti 2005, Gri, 2.0L, 220300km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje perfekte, me dogane te pagua. Durrës
Marka, Modeli: Audi A5 Quattro 4x4 S Line; ; Opsionet shtese: Motor 3.0 Diesel, Start stop, Keyless go, blind spot, distronic, sedilje me ngrohje, fener led, et. Durrës
Audi a4 1.9 nafte lekur me limit shpejtesie, gomat e reja shum ekonomike me baxha xhami, sediljet elektrike cmim i diskutush. Durrës
Libr shrbimes. Gjendja e makines esht fantastike Durrës
Audi A3 s-line OKAZION- i sapo ardhur nga italia, me motorr 2.0 naft. kambjo manual. dogane e pagua. ngjyre e zeze; Makina ka mbyllje me pul. Kondicione. AB. Air Bag, 4 xhamat elektrik. Durrës
4 800€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 95409
Modeli: A4 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 220300 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Shitet Audi A4 viti 2005 me motorr 2.0 Benzine ( jo TFSI ) motorr i thjeshte qe behet 100% me ga. Makina ka kambio automatike 7 marsha para plus R, (7G Tronic) Makina eshte ne nje super gjendje motorrike xhenerike dhe estetike. Makina ka sedilje me ngrohje, klima tronic bizinale, kompiuter bordi, pilot automatik, disqe alumini R16 me 4 goma te reja et. Makina sapo ka ardhur nga gjermania me dogan te paguar gati per cdo prov. Makina ka 220 mije km origjinale te shiqeruara me liber sherbimesh, por Km mund te verifikohen tek Auto porsche albani. Mbaj pergjegjesi per t. Makina disponon 3 celesat origjina. Makines mund ti montohet impiant gazi, per nje kosto shtese prej 350. Impiant i ri me 2 vite garanc. 0682076556

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.