Audi A4 viti 2005, E zezë, 2.0L, 199000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Sallon lekur. (Shume i paste); Disqe S-line 18 + Goma sport te rej; ; Amortizatore Spor; ; Navi i madh, Pilot automatik shpejtesie, sensor Parkimi, Kompjuter bordi, Xhama te zi origjinal, xhama. Durrës
Climatronic 2 zona; ; 4 xhamat elektrike; ; Sallon cope super i paster; ; Disqe alumini 16 me goma te reja; ; Pasqyra elektrike me ngrohje; ; Xhamat e pasem te erret; ; Mbyllje qendrore me pult 2... Durrës
Klima bo zona; ; Radio AM/FM-Cd Room-Aux-Telefon; ; Komanda ne timon; ; Kompjuter board; ; Tapiceri isofix; ; Xhama elektrike; ; Pasqyra fotochromatike dhe me palosje; ; Ndricim Xenon + Led; ;... Durrës
Libr shrbimes. Gjendja e makines esht fantastike Durrës
Makina eshte ne gjendje perfekte, me dogane te pagua. Durrës
4 200€
Shtuar: 19 shtator 2020, numri: 113540
Modeli: A4 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Кondicioner dopio clima disqe alumini pasyra elektrike 4 xhama elektrik etjjj. Me dogan te paguar

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.