Audi A4 viti 2004, E kuqe, 2.0L, 195000km

Njoftime të tjera të ngjashme

S line exterior fabrik; ; Version Europia; ; Tapiceri Exclusive Bezhe brenda shume e paster / Lekure mikrofibe; ; Kroskot me qepj; ; Radar / Navigator; ; Baxha panoramike elektrike; ; Bagazh elektri. Durrës
Shitet; ; Marka, Modeli: Audi Q5 2.0T; ; Viti: 2011; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 180.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Keyless go, Kamera dh. Durrës
Shitet; ; Marka, Modeli: Audi A3 2.0 TFSI; ; Viti: 2010; ; Kambjo: manuale; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 135.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Tavan Panorama, Sallo. Durrës
Shitet; ; Marka, Modeli: Audi Q5 2.0 TFSI Quattro; ; Viti: 2013; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 202.000; ; Ngjyra: blu e erret; ; Opsionet shtese: Ful. Durrës
Makina ka 1 vit qe ndodhet ne Shqiperi dhe eshte perdorur rreth 1 muaj ne tota; Makina ka qene ne perdorim personal (nuk eshte sjell ne Shqiperi per bisnes) mirpo ngaqe vi ne Shqiperi shum rral. Durrës
4 200€ I diskutueshëm
Shtuar: 7 korrik 2021, numri: 114116
Modeli: A4 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 195000 km
Ngjyra: E kuqe 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Klima digitale 2 zonale
Sedile cope super te pastra me ngrohje
Xhamat e pasem te erresuar
Pasqyra elektrike antiverbim
Audi radio cd player
Pilot automatik/limitator
Xhamat elektrike
Disqe alumini 16”
Mbyllje qendrore 2 celesat
Kompiuter bordi
Ganxhe rimorkimi
Makina e sapoardhur nga Gjermania, ne gjendje perfekte. Mjetit i eshte paguar detyrimi doganor dhe eshte gati per rregjistrim.
VETEM PER SHITJE, NUK NDERROHET

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.