Njoftime të tjera të ngjashme

Audi A4 1.9 TDI viti 2004 kamio automatike marshe ne timon kompjuter bordi navigator + 6 cd xhama elektrik abs esp disqe alumini + goma 70 % makina eshte super gjendje vaj filtra te sapo... Durrës
3 400€
Audi A4 benzine 2.0 Tfsi km 158.000 Viti 2010 Full options si A4 Automat-tronic Fener matrix xeno/bixeno Quattro Navi,dvd,aux,tel Sensor gomash Frena dore electric Sendilje ngrohje/fryrje... Durrës
8 000€
Viti: 2008
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Durrës
13 500€
Viti: 2011
Kilometrazhi: 150000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Durrës
23 500€
I diskutueshëm
Viti: 2012
Kilometrazhi: 153000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Durrës
22 000€
3 500€

Audi A4, 2.0L, 100000km

Shtuar: 5 qershor 2019, numri: 1208
Adresa: Durrës, Durrës, shfaq në hartë
Telefoni:
0692243498
Modeli: A4 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 100000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Portobagazh 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
shitet audi a4 gjendje perfekte, shum i paster si makine , nuk ka nevoje per asnje sherbim , koalidimi ne korrik, ka 3 celsa, ,goma te reja te sapo vena
ka konsum shum te ulet
jashte qyteti: 4.5 L
qytet: 7 litra
i kombinuar : 5.5 l
mund ti shikoni edhe ne internet karakteristikat.
eshte makine shum e shpejte dhe e rehatshme. cmimi 3500 euro .shites privat

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.