Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2008
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Durrës
13 500€
Viti: 2011
Kilometrazhi: 150000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Durrës
23 500€
I diskutueshëm
Viti: 2012
Kilometrazhi: 153000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Durrës
22 000€
Viti: 2011
Kilometrazhi: 150000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Durrës
21 900€
Viti: 2011
Kilometrazhi: 137000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Durrës
14 600€
3 500€

Audi A4

Shtuar: 5 qershor 2019, numri: 1208
Adresa: Durrës, Durrës, shfaq në hartë
Telefoni:
0692243498
Modeli: A4 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 100000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Portobagazh 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
shitet audi a4 gjendje perfekte, shum i paster si makine , nuk ka nevoje per asnje sherbim , koalidimi ne korrik, ka 3 celsa, ,goma te reja te sapo vena
ka konsum shum te ulet
jashte qyteti: 4.5 L
qytet: 7 litra
i kombinuar : 5.5 l
mund ti shikoni edhe ne internet karakteristikat.
eshte makine shum e shpejte dhe e rehatshme. cmimi 3500 euro .shites privat

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.