Audi A3 viti 2010, E zezë, 2.0L, 135000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet; ; Marka, Modeli: Audi Q5 2.0T; ; Viti: 2011; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 180.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Keyless go, Kamera dh. Durrës
Shitet; ; Marka, Modeli: Audi A6 3.0 TDI; ; Viti: 2013; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 141.000; ; Ngjyra: e bardhe; ; Opsionet shtese: Full Extra, Star. Durrës
Shitet; ; Marka, Modeli: Audi Q5 2.0 TFSI Quattro; ; Viti: 2013; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 202.000; ; Ngjyra: blu e erret; ; Opsionet shtese: Ful. Durrës
Klima digitale 2 zonale; ; Sedile cope super te pastra me ngrohje; ; Xhamat e pasem te erresuar; ; Pasqyra elektrike antiverbim; ; Audi radio cd player; ; Pilot automatik/limitator; ; Xhamat... Durrës
Makina ka 1 vit qe ndodhet ne Shqiperi dhe eshte perdorur rreth 1 muaj ne tota; Makina ka qene ne perdorim personal (nuk eshte sjell ne Shqiperi per bisnes) mirpo ngaqe vi ne Shqiperi shum rral. Durrës
4 999€
Shtuar: 3 shtator 2021, numri: 114204
Modeli: A3 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 135000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Timoni: Majtas 
Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi A3 2.0 TFSI
✔ Viti: 2010
✔ Kambjo: manuale
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 135.000
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Tavan Panorama, Sallon lekure Sedilje me Ngrohje, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 4.999€ (nuk nderrohet)
✔ Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.