Audi A3 viti 2008, E bardhë, 2.0L, 204000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Tavan panorama, sallon lekure, et. Durrës
Sallon lekur. (Shume i paste); Disqe S-line 18 + Goma sport te rej; ; Amortizatore Spor; ; Navi i madh, Pilot automatik shpejtesie, sensor Parkimi, Kompjuter bordi, Xhama te zi origjinal, xhama. Durrës
Climatronic 2 zona; ; 4 xhamat elektrike; ; Sallon cope super i paster; ; Disqe alumini 16 me goma te reja; ; Pasqyra elektrike me ngrohje; ; Xhamat e pasem te erret; ; Mbyllje qendrore me pult 2... Durrës
Klima bo zona; ; Radio AM/FM-Cd Room-Aux-Telefon; ; Komanda ne timon; ; Kompjuter board; ; Tapiceri isofix; ; Xhama elektrike; ; Pasqyra fotochromatike dhe me palosje; ; Ndricim Xenon + Led; ;... Durrës
ondicioner dopio clima disqe alumini pasyra elektrike 4 xhama elektrik etjj. Me dogan te paguar Durrës
6 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 16 nëntor 2020, numri: 113629
Adresa: Durrës, Rruga Bajram Tusha, shfaq në hartë
Modeli: A3 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 204000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Audi A3 S Line
✔ Viti: 2008
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 204.000
✔ Ngjyra: e Bardhe
✔ Opsionet shtese: Motor 2.0 FSI, tavan panorama, sallon lekure, etj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.