Audi A3 viti 2006, Gri, 2.0L, 201600km

Njoftime të tjera të ngjashme

AUDI Q7 VITI 2006/07 3.0 TDI QUATTRO (NAFT) 4 274000 ORIGJINALE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA SALLON I ZI LEKURE-SENDILJE ME NGROFJE -7VENDE CD-NAVIGATOR-TEMPOMAT-TEL KLIMA MARSHE DHE OPSIONE N. Durrës
Shitet Audi A4 viti 2005 me motorr 2.0 Benzine ( jo TFSI ) motorr i thjeshte qe behet 100% me g. Makina ka kambio automatike 7 marsha para plus R, (7G Tronic) Makina eshte ne nje super gjendj. Durrës
Shitet: Audi Q5; Motorri: 3.0 (pa takse luks) Viti: 2014; Kambio: Automatik; Lenda Djegese: Benzine; Ngjyra: BARDHE; ; Opsionet: S-line, Audi Exclusive Interior, Tavan panoramik, Bang &. Durrës
Shitet Audi A4 viti 2005 me motorr 2.0 Benzine ( jo TFSI ) motorr i thjeshte qe behet 100% me g. Makina ka kambio automatike 7 marsha para plus R, (7G Tronic) Makina eshte ne nje super gjendj. Durrës
Makina eshte shum ne gjendje te mir 4 goma te reja me klima te gjith sherbimet e bera motorr 2.0 nafte Durrës
4 700€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96046
Modeli: A3 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 201600 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Makina eshte e sapoardhur nga italia esht ne gjendje te shkelqyer;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.