Audi A3 viti 2005, E zezë, 2.0L, 204000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje perfekte, me dogane te pagua. Durrës
Marka, Modeli: Audi A5 Quattro 4x4 S Line; ; Opsionet shtese: Motor 3.0 Diesel, Start stop, Keyless go, blind spot, distronic, sedilje me ngrohje, fener led, et. Durrës
Audi a4 1.9 nafte lekur me limit shpejtesie, gomat e reja shum ekonomike me baxha xhami, sediljet elektrike cmim i diskutush. Durrës
Libr shrbimes. Gjendja e makines esht fantastike Durrës
AUDI Q7 VITI 2006/07 3.0 TDI QUATTRO (NAFT) 4 274000 ORIGJINALE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA SALLON I ZI LEKURE-SENDILJE ME NGROFJE -7VENDE CD-NAVIGATOR-TEMPOMAT-TEL KLIMA MARSHE DHE OPSIONE N. Durrës
3 550€
Shtuar: 15 dhjetor 2019, numri: 112129
Modeli: A3 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 204000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Audi A3 s-line OKAZION- i sapo ardhur nga italia, me motorr 2.0 nafte. kambjo manuale. dogane e paguar. ngjyre e zeze; Makina ka mbyllje me pult. Kondicioner. ABS. Air Bag, 4 xhamat elektrik, pasqyra elektrike. disqe alumini, goma te reja dhe diqe s-line 17. tapiceri te paster dhe pa gervishje; Gjithcka eshte funksionale; Ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike gati per cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanik ne cdo servi; Makina ndodhet te hotel 3 vellezeri; Faleminderit

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.