Audi A3 viti 2005, E zezë, 2.0L, 182000km

Njoftime të ngjashme

-Audi A8L Quattro; ; -4.2 benzine 372ho; ; -Viti 2011; ; -165.000 km; ; -Full option; ; -mimi 12.300 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
Audi A6 Quattro S-Line; ; -No accident; ; -Perfect condition; ; -Full option; ; -mimi 11.400 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Audi A6 35 TFSI; ; -1.8 benzin; ; -Viti 2015; ; -111.800 km; ; -Full option; ; -mimi 16.250 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Audi S7; ; -4.0 benzine 450hp; ; -Viti 2014; ; -139.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 23.700 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Audi A3; ; -1.4 benzine 150hp; ; -Viti 2016; ; -127.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 13.800 deri ne Durres pa dogane; ; @illyriamotors Durrës
E shitur I diskutueshëm
Modeli: A3 
Viti: 2005 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 182000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 140 
Climatronic 2 zona
4 xhamat elektrike
Sallon cope super i paster
Disqe alumini 16” me goma te reja
Pasqyra elektrike me ngrohje
Xhamat e pasem te erret
Mbyllje qendrore me pult 2 celesa
Radio/CD Mp3
Ganxhe rimorkimi
Makina eshte ne super gjendje, e sapo ardhur nga Gjermania, me doganen e paguar gati per rregjistrim. Shume e shpejte dhe ekonomike.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.