Njoftimet Premium

Shitja e Audi A8 në Durrës

Shitet Audi A8, viti 2006, automatik, i ardhur kete vere nga Angli. Mjeti eshte me dokumenta angle. Ne gjendje shume te mire, i pademtuar asnjehere, shitet per arsye te mosdokumentacionit n. Durrës
7 000€
Shitet Audi A8 3.0 nafte; Viti 2007 me look S8 2009; Km 240000; Gjendja xhenerike edhe motorike shume shume e mire; Letra te paguara deri me gusht 2020; Look origjinal nga fabrik; Makina shite. Durrës
10 900€
Viti: 2011; ; Kilometrazhi: 137000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
14 600€
Desert Eagle prezanton: Okazion Audi A8 ne gjendje perfekt; ; 137km me liber servisi; ; Cmimi 14600 euro vjen ne Durres; ; Per me teper na kontaktoni; Durrës
E shitur
-Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicr; -Dokumenta dhe Siguracion te sapo paguar; -Gjendje Motorrike dhe xhenerike shume e mir; -Karroceria dhe Tapiceri shume e mirembajtu; -Impianti i gazit. Durrës
E shitur
Shiten disqe audi A8 21 inch ne gjendje prefekte 0682026555 Durrës
E shitur
Audi A8 viti 2008 I sapoardhur per me shume info bab kontaktoni Fl Durrës
E shitur
Shitet audi a8 viti 2006 3.7 benzine gaz gazi i montuar ne gjermani i sapoardhur nga gjermania ne gjendje prefekte letrat e paguara per 1 vit per me shum info kontaktoni ne tel Durrës
E shitur
Audi A8. Super gjendje + super ful. ardhur nga gjermania Durrës
E shitur
Shes dhe ndrim me makine me te voge; Audi a8 3.7 benzine/gas; Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, sherbimet e sapo kryera, vaj-filtra dhe cdo gje tjeter 187.000 k. Durrës
E shitur
Shitet Audi i ardhur nga gjermania me letra te bera per 1 v. Motorr 3.7 fabrikisht benzine g. Makina eshte ne gjendje shume te mi. Ajo disponon: goma te reja, sendile me ngrohje, palosj. Durrës
E shitur
Shitet dhe nderrohet super okazion; Cel: 0699407276 Durrës
E shitur
#Audi A8 4.2 Quattro Full !!; Fener Stopa Led/Kamer/5 Lloje Masazhi/Sendilje me ngrohje/Marshe ne timon/Disqe 20 w12/Xhama te zinj/Sensor parkimi/shiu/dritash/bagazhier me 6cd + dy kart menorie +. Durrës
E shitur
Audi a8. full opsion + 4 goma me disqet origjina. gjendja perfekt Durrës
E shitur
AUDI A8 LUNGO 4.2 DIESEL FULL; ; -NAVIGATOR; -KLIMA ME 4 ZONA; -TAPICERI Design Selection; -SEDILJET NGROHJE, FTOHJE, MEMORIE, MASAZH, PARA DHE MBRAPA; -PERDE ELEKTRIKE; -TAVAN PANORAMIK; -LEKUR. Durrës
E shitur
Shitet Audi A8 3.7 W8 Benzin/g. Sherbimet gjenerike te sapobera, Vaj filtra kambio, vaj filtra motorri te sapo ndrruara, goma, ferrota te rej. Look S8 tapiceri lekure kafe, sendilje me siste. Durrës
E shitur
Shitet Audi A8 3.7 W8 Benzin/Ga. Sherbimet gjenerike te sapobera, ndrrim vaj, filtra motorri, ndrrim vaj filtra kambio, ferrota e goma te rej. Dokumenta te paguara deri me Shtator 2018 Tapicer. Durrës
E shitur
Shitet dhe ndrrohet audi a8 full paisje; Viber + 37744660027 Durrës
E shitur
3.0 naft ne gjendje te mire as nje lloj difekti shitet per arsye mosperdorimi letra te sapoprera pa taks luk. e gatshme per cdo lloj prove te mekaniku ju. i diskutueshem Durrës
E shitur
Makina ne gjendje perfekt. extra full me perde, shtrirje sendilje para mbrapa me ngrohje sendilje etj Durrës
E shitur